מפגש מבוא ושיעור התנסות ללא תשלום ב – 19.5.24 ביום א' בשעה 19:00

להרשמה לשיעור התנסות והרצאת מבוא ללא תשלום

קורס מדיטציה וחשיבה חיובית –
מה היא מדיטציה ומדוע לתרגל מדיטציה?

מי הוא האדם ? מה הוא העולם ?
לפני שניגשים להבין מה היא מדיטציה, חשוב לשאול את עצמנו מה אנחנו רוצים מהחיים, למה אנחנו משתוקקים והיכן נמצא את הסיפוק לאותה השתוקקות.
על פי מסורת היוגה לכל בני האדם השתוקקות זהה ורצון להיות מאושרים, שמחים, שלווים ובריאים.

איך משיגים אושר זה ? כל אחד מאיתנו מחפש את האושר בדרכו שלו. מרביתנו מחפשים את האושר בחוץ במעמד חברתי, ברכוש, במשפחה. מרביתנו יודעים שאי אפשר לעשות הפרדה בין החוץ לפנים ועולמנו הפנימי חי בצמידות לעולמנו החיצוני.

על פי התפיסה היוגית השדה שעליו נבנה העולם הוא שדה התודעה, אשר נמצא בתוכנו ועל כן, ככל שנכיר את הפנים טוב יותר נכיר גם את עצמנו טוב יותר.
הזרעים שנזרע בשדה התודעה הם אלו שבסופו של דבר נקצור בחיינו לכן הכרות עם ההכרה ותכניה חשובים ביותר.
תרגול של מדיטציה ושימת לב עוזר לנו לכוון את המודעות פנימה ולהאיר את הנמצא בפנים לרסן ולשלוט בהכרה. לאחר זמן מה של תרגול מגיע הרגע שההכרה שקטה ואז אפשר לראות את מה שנמצא בפנים – תמצית חיינו.

אנו מזמינים אתכם לקורס מדיטציה וחשיבה חיובית, יחיד מסוגו בארץ, אשר יעניק לכל מתרגל כלים מעשיים לתרגול מדיטציה לעבודה פנימית מהותית.
תרגול המדיטציה מספק רגיעה, שקט פנימי, בריאות טובה, סילוק מתחים, פיתוח יצירתיות וחתירה אל האושר הפנימי. באמצעות תרגול מדיטציה אנו מפנים זמן בחיינו העמוסים ומפנים את תשומת הלב פנימה. התרגול מקרב את האדם לעצמו, וכשהתלמיד מתרגל מספיק עמוק הוא מגלה את מהותו הפנימית המלאה בנועם אושר וידע.

בקורס מדיטציה אנו לומדים ומתרגלים:
תרגילי ריכוז ומדיטציה, תרגילי הרפיה, תרגילי נשימה, תשומת לב בחיים, תזונה נכונה, חשיבה חיובית ומבנה ההכרה, מכשולים בתרגול המדיטציה והפילוסופיה היוגית שעומדת מאחרי תרגול המדיטציה.
את הקורס מעביר שחר בנטל – מנהל המרכז ומורה ליוגה ומדיטציה בעל ניסיון וידע רב שנים.

הקורס מועבר בקבוצות קטנות מספר המקומות מוגבל.

הקורס מתקיים ביום א' בשעה 19:00

הרשמו עכשיו ובואו לשיעור התנסות והרצאת מבוא ללא תשלום